Про нас

Завжди тільки краще

Для кожного власника набережній важливо вдосконалювати її стан і підтримувати красу на всій ділянці. Як відомо, в даному питанні немає межі досконалості, тому власникам водойми в своїх маєтках відкриваються нові можливості. Споглядання водної гладі з берега представляється кращим проведенням часу під час відпочинку, але є ще більш привабливий варіант.

Наша компанія готова запропонувати кожному своєму клієнтові послуги з благоустрою об’єктів на воді. У нашому штаті працюють тільки фахівці з «золотими руками», які спроектують, побудують і впорядкують містки і пірси, елінги, підйомники для катерів, які ви будете використовувати протягом тривалого часу.

При цьому в процесі проектування ми обов’язково враховуємо всі побажання від наших дорогих замовників. В кінцевому підсумку, ви отримаєте будівельний об’єкт вашої мрії, який стане гордістю вашої ділянки

Крім усього вище перерахованого кожного свого клієнта ми готові запропонувати послуги з укріплення берегів. Завдяки цьому ваша ділянка завжди буде мати естетичний і привабливий зовнішній вигляд.

Переваги співпраці з нами можна перераховувати безкінечно, але головні серед них – це багаторічний досвід роботи наших фахівців, а також гарантія якості на всі види послуг, що надаються.

Переваги використання послуг наших фахівців – це багаторічний досвід і гарантія якості.

О компании в цифрах
14+
років успішного досвіду
130+
виконаних проектів
80+
задоволених клієнтів
10
років гарантії на послуги
Матеріали і роботи
завжди погоджуємо з вами

В ході будівельних робіт ми використовуємо тільки матеріали високої якості, які на ділі довели свою надійність і довговічність. Вибір матеріалу, з якого буде виготовлятися водний об’єкт, завжди підбирається з урахуванням вимог і рекомендацій замовника. При цьому ми завжди несемо повну відповідальність за функціональність і працездатність кожного нашого об’єкта.

Доказом того є наше портфоліо готових робіт і відгуки задоволених клієнтів, які радять наші послуги своїм знайомим.

Ліфт для катерів – це довіра вашого комфорту в умілі руки і приголомшливий результат, адже ми будуємо – а ви відпочиваєте!

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56