Будинок на воді можна побудувати за 2-3 місяці

Плавальне судно – це не тільки предмет розкоші і насолоди для його власника, а й ще один привід облаштувати свій простір усіма необхідними для його обслуговування об’єктами. Утримувати катер або яхту вельми престижно, але щоб здивувати своїх гостей і знайомих, потрібно бути у всеозброєнні – мати доступний причал, елінг або павільйон для обслуговування, підйомник та інше обладнання.

Коли справа стосується причалу, це має значення навіть для маленького човна, на якій ви будете виходити в плавання. Це обумовлено рівнем комфорту і доступністю, з якими будь-який бажаючий може скористатися плавальним засобом. Причал повинен бути облаштованим і доглянутим, надійно закріпленим і захищеним від зовнішнього руйнівного впливу. Тоді будь-який плавання і відпочинок на водній гладі залишить тільки позитивні враження.

Отже, причал для яхти і катери, в залежності від розміру і частоти використання судна, він може бути плаваючим або стаціонарним. Для судна великих розмірів переважно вибирати другий варіант, так як вам напевно знадобиться і підйомник, закріплений частково за причалом. Судна ж, які мають невелику вагу і габарити можуть зв’язуватися з береговою лінією за допомогою острівної понтона.

Матеріали для стаціонарного причалу для катера можна використовувати наступні – в якості опорних паль застосовуються металеві труби. Дерево підходить лише для малонавантажених причалів або пірсів, які призначені виключно для виходу на воду.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56