Зберігання катерів і човнів

Купуючи водоплавний об’єкт, про що ви думаєте в першу чергу? Це задоволення від водіння, нові можливості відпочинку на воді, так і просто радість. Емоції, безумовно, переповнюють, але важливо не забути про найголовніше – відхід за вашим новим пристроєм. Любити його будете, безсумнівно, як і машину, а тому подбати про безпеку зберігання варто також ретельно: будинок на воді, альтанки або елінги.

Як швартовать катер на стоянці для зберігання?

Швартування катера на загальній стоянці з постійним наглядом може стати вирішенням проблеми зі зберіганням судна, але дотримуватися заходів обережності обов’язково. Перш за все, потрібно задуматися: «а чи варто зберігати катер поруч з іншими і як це може позначитися на його експлуатаційних здібностях надалі?». Відсутність закріплення до нерухомих частин причалу може віднести ваш катер вітром, а його сусідство з іншими судами нанести пошкодження на поверхні кожного.
Хранение катеров и лодокВиходом із ситуації є спорудження П-образних понтонів з різних матеріалів. Вони оточують судно з трьох сторін і фіксують його таким чином, що він не може звільнитися з конструкції самостійно, навіть при погойдуванні на хвилях або сильному вітрі. Останнім часом набули популярності понтони з поліетиленовими поплавками – вони мають легку вагу і більш стійкі до зовнішніх впливів.

Як зберігати катер взимку?

Зимове зберігання катера в воді допустимо, якщо судити по практиці. Безліч суден залишаються на пакувальних місцях в той час, як вода покривається спочатку тонкою кіркою, перетворюється в товстий лід.

Цей спосіб вкрай небезпечний, в силу непередбачуваних коливань температури, які можуть істотно зашкодити корпусу вашого судна.
Для зимового зберігання можна придбати окрему візок, яка дозволить розмістити катер на суші без пошкодження дна.

Більш довгограючий і практичний варіант – підйомники для катерів і елінги, що дозволяють забути і пошуках орендованого місця для стоянки і коливаннях льодового покриву на водоймі. Замовити окреме проектування і будівництво будь-якого варіанту зберігання для вашого судна можна у нас на сайті або зв’язавшись по телефону.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56