Які особливості берегоукріплення?

Зміцнення берега декому здається вражаючим втручанням в творіння природи і порушенням її первинної структури. Чи так це? Справа в тому, що водойми, прилеглі з приватними поселеннями людей, так чи інакше, впливають на їх життєдіяльність. Тому догляд за береговою лінією і збереження її в первинному вигляді є лише шляхетною турботою про створений природою об’єкті.

Одним з таких методів дієвого догляду є зміцнення берегів дубом, що має на увазі вибір одного з матеріалів для зміцнення. Штучні ж водойми теж зачастили на присадибних ділянках дачників, вони потребують особливого догляду, оскільки не мають прямого зв’язку зі стихією для контролю їх життєдіяльності. Сьогодні поговоримо про особливості зміцненні берегів і факторах, на які варто звернути увагу, як тільки водойма набуде ваші володіння.

Своєчасність виконання зміцнення берега

Яке витратна справа обійдеться вам дорожче всього? Те, що ви запустили, відкладаючи на невизначений термін. Щоб водойма була завжди в охайному вигляді і берег не перетворився в гору мулу, опалого на дно, зайнятися його зміцненням варто якомога раніше. Це позбавить від додаткового очищення і формування нового чистого дна.

особенности берегоукрепления

Які особливості вибору типу берегоукріплення?

Для обладнання надійної конструкції потрібно підібрати правильний матеріал. Дерево підходить для вертикальних берегів, шпон для глибоких водойм, а георешетка – для скатних порожніх грунтів. У цьому питанні вам допоможе розібратися фахівець, і тільки при правильному підході зміцнює конструкція буде служити надійною опорою берегової лінії.

Вивчення особливостей ґрунту берега

Тип водойми і його грунтове покриття може істотно вплинути на довговічність конструкції. Багато що визначає і мета, з якою ви будете користуватися водоймою. Штучний ставок для створення живої картинки в ландшафті ділянки не буде піддаватися високому навантаженні і буде надійно підтриманий геотекстилем. Бурхливий ж течія річки, в яку ви будете здійснювати вихід, вимагає більш осмисленого проектування зміцнення і напевно зажадає установки габіонів.

В даних питаннях консультація фахівця буде найбільш доречним рішенням. Довіривши оформлення водойми йому, ви будете впевнені, що навіть через 10 років його межі раптово не пересунули на територію ваших спокійних володінь. Вам же залишається тільки насолоджуватися своїм возз’єднанням з природою.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56