Укріплення берега дубовими палями

У нинішній час укріплення берегів є дуже затребуваною послугою. Чому? Це необхідна процедура для підтримки життєдіяльності природних і штучних водойм. Такий прийом дозволяє розміщувати поруч з водоймами житлові об’єкти і без побоювання відпочивати на березі навіть самої бурхливої ​​річки.

Як ефективно зміцнити берег дубовими палями?

З давніх-давен для створення надійної опори серед природних матеріалів застосовували дерево. З нього споруджували плаваючі засоби, будинки, огорожі та допоміжні об’єкти.

Для підтримки берега в основному зараз використовується дуб і модрина, з них роблять спеціальні підпори – палі.

Дубові палі утворюють свого роду частокіл навколо водойми, який виступає надійним каркасом для грунту. Таким чином, вона не сповзає під натиском води і не обсипається з ходом часу, що є природним процесом в природі.

Що знадобиться для зміцнення дубовими палями?

Перш за все, необхідно почати зміцнення з дослідження грунту. Це дуже важливий процес, який визначає спосіб зміцнення і допомагає виявити існуючі проблеми на певній галузі.

Таким чином, аналіз грунту дозволить боротися з тими проблемами, які навіть не знайшлися в даний час, але можуть стати загрозою в майбутньому. З даною процедурою справляються тільки справжні фахівці.

Наявність спеціального обладнання обов’язково в процесі зміцнення берегів. Самостійний підхід може звернутися в істотну проблему, що не дозволить вам ефективно закінчити роботи і домогтися бажаного результату.
Укрепление берега дубом

Зміцнення берега дубовими палями проводиться вже після детального розрахунку. Так, дерев’яний стрижень обраної висоти закопується вглиб грунту, інша його частина залишається на поверхні. Частково дубові палі повинні виглядати з води, утворюючи гарне дерев’яне обрамлення.

Надійне зміцнення берега водойми дубовими палями

Дуб і модрина використовуються в якості основного матеріалу неспроста. Ці сорти дерева є найміцнішими і міцними, а також стійко переносять вплив навколишнього середовища.

Так, при постійному контакті з водою, дерево не буде темніти, і підгнивати зсередини. Додаткове покриття деревини захистить його від руйнування, щоб зміцнення берега дубом надійно служило довгі роки.

За допомогою дубових паль можна зміцнити як велике озеро, так і невеликий рукотворний ставок. Така огорожа – не тільки захищає берегову лінію від руйнування, а й доповнює ландшафтний дизайн. Особливо, зміцнення берега дубовими палями актуально в разі, якщо на вашій ділянці побудований дерев’яний зруб.

Провести дані процедури ефективно і правильно можна, замовивши послугу у фахівців, які справляються своїм завданням оперативно і якісно.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56