Укріплення берега каменем

Вода – фундаментальна стихія, здатна на споруджують і руйнівну силу. З давніх-давен вважалося розкішшю розміщувати ділянки для будівництва будинку поблизу водойми, що значно полегшувало життєдіяльність людини.

Сьогодні в даних поняттях нічого не змінилося – дачні ділянки, приватні селища і парки, розташовані поруч з водоймами, привертають увагу цінителів природної краси.

Але розміщення нерухомості поруч з водою вимагає відповідального підходу, тобто зміцнення грунтового підстави річки, ставка, озера. В якості найбільш прийнятного варіанту пропонується зробити укріплення берега каменем – це виглядаємо привабливо і служить довгі роки. Для зміцнення можна використовувати натуральний або штучний камінь – від дрібної гальки до великих благородних валунів.

Як зміцнити берег каменем?

Використання даного методу берегоукріплення допустимо біля водойм, прибережна лінія яких має нахил не більше 2 градусів. В іншому випадку, кам’яне підкріплення буде піддаватися сповзання грунту, і зміцнення просто обвалиться в товщу води. Способи зміцнення берега водойми

Розташувати камені на березі стоїть, закріпивши їх за спеціальною підставою, в його якості можна використовувати георешітку або сітку. Також застосовуються різні штучні волокна, які утворюють сітку, яка підходить під розмір кам’яної кладки.

Як красиво оформити берегову лінію каменем?

Зміцнення берега водойми каменем відмінно підходить для приватних ділянок, де велику роль відіграє привабливість водойми і його органічність із загальним ландшафтом. Щоб зміцнення берегової лінії поєднати з красивим оформленням, моно використовувати натуральні кам’яні породи і викласти їх замкової кладкою.

Для цього на заґратоване підставу укладаються камені приблизно однакового розміру, приблизно 10-15 сантиметрів в діаметрі. Естетичність даного методу полягає в індивідуальному підборі каменів за формою і розміром, що створює гарну мозаїку прямо у водній гладі. При цьому, важливо відшукати хорошого майстра, який з усією відповідальність і творчим підходом виконає настільки трудомістку роботу.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56