Вартість будівництва причалу для катерів в 2020 році

Для володарів водного транспортного засобу і ділянки землі на березі водойми може бути актуальним питання, яка вартість будівництва причалу для катерів або човнів. Адже перспектива мати власну тиху гавань дуже приваблива з будь-якого боку.

Вартість будівництва причалів різних видів

На вартість будівництва причалу біля річки або іншої водойми безпосередньо впливає тип споруди:

  • капітальний – стаціонарне статичне берегове спорудження;
  • тимчасовий – розбірно-збірний різновид, є можливість переміщення і монтажу в іншому місці.

Не останню роль в ціноутворенні на гідротехнічні роботи грає і основний будівельний матеріал, з якого буде зведена причальна стінка. Це може бути дерево, камінь, бетон, металопрокат, полімери (полівінілхлорид). В дану статтю витрат також вносять трудомісткість і час, витрачений на реалізацію проекту відповідно до заздалегідь узгодженої з замовником проектної документації.

Також тарифи можуть збільшуватися, якщо зведення причалу для катера включає впровадження додаткових об’єктів. Наприклад, містків на воді, спускових сходинок, перил, огорож тощо.

Стоимость строительства причала для катеров
На цінову політику можуть впливати фактори із зовні. До таких відносять днопоглиблювальні роботи, необхідні для забезпечення достатньої навігаційної глибини.

Ціна будівництва причалу в 2020 році стартує від 6000 грн. за 1 кв.м.

Для безкоштовного індивідуального розрахунку остаточного бюджету на будівництво причалу зв’яжіться з фахівцями компанії «Ліфт для катерів» будь-яким зручним способом!

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56