Місток на воді

Красиві та надійні конструкції під запити клієнта

Отримати консультацію
Мостик на берегу водоема

Місток на воді – це спеціальний ландшафтний елемент, який є прекрасним декором водного ділянки. Він відрізняється практичністю в застосуванні, не обмежує доступ до берега, при необхідності може стати причалом для катерів, яхт та інших плавальних засобів.

Місток на воді стане відмінним доповненням будинку на воді, так як розташовується недалеко від нього. Його основу можуть становити міцні та довговічні палі або ж понтонний модуль. Палі використовуються в тому випадку, якщо місток монтується на великій глибині. Понтони представляють собою плаваючу конструкцію, яка фіксується на береговій лінії. Замовити місток на воді ви маєте можливість на сайті компанії «Ліфт для катерів».

Чому замовляють
будівництво містка на воді?
01
Конструкції відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю, вони витримують величезні щоденні навантаження, не провалюються, не гниють і не деформуються з часом.
02
Місток відрізняється безпекою у використанні. На ньому з легкістю можна проводити час за риболовлею, засмагати, не боячись того, що конструкція зруйнується або прогнеться. Також при необхідності тут можна припаркувати судно.
03
Місток на воді стане оригінальною прикрасою будь-якої ділянки, так як він має оригінальний і сучасний дизайн. Більш того, завдяки йому стає можливим купатися і загоряти прямо біля річки.
04
Вартість містка на воді доступна кожному. Ціна на конструкцію формується залежно від погонного метражу вироби, його форми дизайну, а також матеріалу, який використовувався в процесі виробництва.
Будівництво
містка на воді

Місток на воді – це ландшафтне доповнення до водойми на ділянці. Його практичне застосування не обмежується традиційним з’єднанням берегів, ця споруда може служити пірсом або причалом для катера. Крім того, місток відмінно доповнить будинок на воді, розташовуючись поблизу с ним.
Можна сказати, що місток на воді – це частина великого комплексу, який, безсумнівно, захоче організувати на своїй ділянці власник водойми. Невелике озеро або затору річки – використовувати природне русло потрібно з максимальною вигодою.

Будівництво дерев’яного містка на воді

Основою для містка на воді можуть бути гвинтові палі або понтонний модуль. Перший варіант використовується при оптимальній глибині водоймища, коли довжина містка в кілька метрів знаходиться над достатньою глибиною, наприклад, для виходу човна в плавання. Понтонна конструкція для містка на воді є плаваючий об’єкт, який може бути зафіксований за береговою лінією, але не має стаціонарного кріплення на дно озера або річки. Даний спосіб застосовується для сильно глибоких водойм і обходиться на порядок дорожче.

Капітальний пірс, тобто той, який закріплений за берегом – це розташований перпендикулярно березі місток, встановлений на палях. Забивні або гвинтові палі вкручуються в дно водойми і заливаються шаром бетону. Як правило, вартість такого пірса на порядок нижче, ніж плаваючий місток, тому більшість віддає перевагу цьому надійному методу.

Понтонний місток над водою, хоч і є мобільним, за ним потрібен особливий догляд. Під час зимового сезону його обов’язково потрібно демонтувати, щоб не пошкодити структуру матеріалу. Основа його складається з дерев’яного бруса, оснащеного бочками, які і підтримують конструкцію на плаву. Покриття містка на воді, як стаціонарного, так і понтонного, традиційно дерев’яне. Переважно використовують види деревини, які стійкі до потемніння і впливу вологи.

Пристрій дерев’яних містків

Будівництво містка на воді стане приємним прикрасою вашого узбережжя і зробить можливим відпочинок прямо біля річки в будь-який час року. Тут безпечно засмагати і купатися, проводити вечори за риболовлею і навіть паркувати своє плавальний судно. Щоб дізнатися вартість і терміни послуг з будівництва містків і споруд на воді в Києві і по Україні, телефонуйте нам прямо зараз.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56