Графік роботи: 8:30 до 19:30
З установкою
від 7 000 грн.
Оформити замовлення

Характеристики Розвідний місток пішохідний

  • Особливості Свайове виконання. Противольодові гільзи
  • Матеріал метал, дубова термодошка
  • Середній термін експлуатації до 30 років
  • Час монтажу 20 м.кв - 8 днів
  • Площа від 15 м.кв

Опис Розвідний місток пішохідний

Бажаєте розвідний пішохідний місток над водоймою? Наші фахівці готові реалізувати проект будівництва розвідного мосту на вашій ділянці. Все виконується індивідуально з урахуванням побажань клієнта. Працюємо по всій Україні.


Будівництво розвідного пішохідного мота на водоймі

Навіщо потрібен розвідний пішохідний місток? Як правило, у більшості випадків для зручного перетину водойми катером, вітрильною яхтою. Також такий міст красиво доповнює ландшафтний дизайн на ділянці, в тому числі і прибережній зоні. Маючи такий розсувний пішохідний місток, більше не виникне проблем для того, щоб пропливти під ним на водному транспорті.

Конструкція містка повністю функціональна має гарний зовнішній вигляд і надійність роботи механізму на довгі роки. Виготовляється з металу за попередньо узгодженим проектом з урахуванням необхідної функціональної частини та візуального оформлення.


Індивідуальний проект дозволяє регулювати висоту відстані містка до води. Гарне ексклюзивне рішення для вашої водойми нікого не залишить байдужим.

Хочете побачити живу такий місток на ділянці? Звертайтеся до наших спеціалістів, покажи приклади вже реалізованих проектів. Працюємо по Києву та всій Україні.

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну