Будівництво елінгів

Надійні конструкції будь-якої складності за індивідуальним проектом

Отримати консультацію

Перед тим як почати використання плавального кошти в новому сезоні, його, як правило, ретельно оглядають і ремонтують при необхідності. Тільки після цього воно виходить у відкрите плавання. Але в якому ж місці вони переживають зиму, сильні вітри, шторм або дощі?

Для збереження суден, свідомі власники зводять спеціальні елінги. Це приміщення, в яких обслуговуються і зберігаються водні судна. Вони облаштовані всім необхідним обладнанням і призначені для яхт, катерів і іншого водного транспорту. Дані конструкції відрізняються надійністю і тривалим терміном служби. Замовити будівництво елінгів за вигідною ціною Ви можете на сайті компанії «Ліфт для катерів».

Які переваги елінгу?
01
Для великогабаритного судна компанія «Ліфт для катерів» готова виготовити якісні конструкції із залізобетону. Вони здатні створити надійну базу для елінгу, яка витримує величезні навантаження
02
Відкриті конструкції виготовляються за допомогою якісної металевої труби або бруса з дерева. Подібна конструкція відрізняється практичністю у використанні, а також легкістю в технічному обслуговуванні
03
У процесі роботи фахівці компанії використовують тільки якісне і сучасне обладнання. Це дозволяє їм виконувати роботу в найкоротші терміни, без затримок і додаткових витрат
04
Усередині елінгу при необхідності можна облаштувати систему, яка буде підтримувати мікроклімат, а також опалювальну мережу, що дозволяє водного транспорту легше переносити сильні морози
Будівництво елінгів

Катери, яхти, човни та інші плавальні апарати приносять чимало задоволення своїм господарям, адже за їх допомогою можна відкрити нові незвідані пейзажі, насолодитися неповторним відпочинком і навіть почати новий бізнес. Але турбота про них, як і про будь-якої машині повинна бути на належному рівні – постійні догляд, профілактика і надійне зберігання.

Будівництво елінгів для катерів і човнів

Перед експлуатацією під час плавального сезону все судна, як правило, підлягають огляду та ремонту, після чого виходять у вільне плавання. Але де ж переживають зими і бурхливі шторми ці плаваючі пристрої? Для цього споруджують спеціальні елінги – приміщення для зберігання і обслуговування, облаштовані необхідним обладнанням. Будівництво елінгів призначене як для катерів і яхт, так і для іншого водного транспорту. Надійний комплекс для практичною експлуатації будь-якого водного пристрою – це елінг, просторий причал і підйомник для судна.

Елінг для зберігання катера під ключ

Перед будівництвом елінгу необхідно проаналізувати ряд факторів, на яких буде будуватися його модель. Це буде і призначення елінгу (виняткове зберігання або ремонтна секція), і характер берегової лінії, вибір матеріалу для фундаменту і тип каркаса для будови. З цими питаннями найкраще впорається фахівець, який знає свою роботу. Самостійне спорудження елінгу має шанси на успіх, але якщо справа стосується великих масштабів, краще довіритися досвіду і глибоким знанням.

З яких матеріалів виконується будівництво елінгу?

Варто детально обговорити вибір матеріалу для фундаменту – основи, яка буде визначати якість всього павільйону. Для великогабаритного судна краще використовувати залізобетонні палі – вони створять відмінну основу для елінгу будь з будь-яким навантаженням і будуть надійно закріплені за ґрунтовими шарами.

Відкриті елінги для катерів і яхт можна будувати за допомогою металевої труби і деревинної бруса. Така конструкція підійде для відкритих місць зберігання невеликого судна, якому цілком достатньо буде технічного обслуговування поруч з водоймою.

Ще один варіант елінгу – це стаціонарний понтон з залізобетонним підставою. Його міцність здатна витримати навантаження навіть двоповерхової будівлі, яке часто споруджують для зберігання катера і інструментів.

У закритому приміщенні елінгу можливо облаштування системи підтримки мікроклімату і опалювальна мережа, яка дозволить судну краще переносити заморозки. Крім того, це практичне застосування дозволить зберігати весь необхідний інвентар в одному місці.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56