Графік роботи: 8:30 до 19:30

Будівництво елінгів

Гараж для катера
З установкою
від 120 000 грн./м2

Катери, яхти, човни та інші плавальні апарати приносять чимало задоволення своїм господарям, адже за їхньою допомогою можна відкрити нові незвідані краєвиди, насолодитися неповторним відпочинком і навіть розпочати новий бізнес. Але турбота про них, як і про будь-яку машину має бути на належному рівні – постійні догляд, профілактика та надійне зберігання.

Будівництво елінгів для катерів та човнів

Перед експлуатацією під час плавального сезону всі судна, як правило, підлягають огляду та ремонту, після чого виходять у вільне плавання. Але де ж переживають зими та бурхливі шторми ці плаваючі пристрої? Для цього споруджують спеціальні елінги – приміщення для зберігання та обслуговування, облаштовані необхідним обладнанням. Будівництво елінгів призначене як для катерів та яхт, так і для іншого водного транспорту. Надійний комплекс для практичної експлуатації будь-якого водного пристрою – це елінг, просторий причал та витяг для судна.

Елінг для зберігання катера під ключ

Перед будівництвом елінгу необхідно проаналізувати ряд факторів, на яких будуватиметься його модель. Це буде і призначення елінгу (виключне зберігання чи ремонтна секція), і характер берегової лінії, вибір матеріалу для фундаменту та тип каркасу для будови. З цими питаннями найкраще впорається фахівець, який знає свою роботу. Самостійна споруда елінгу має шанси на успіх, але якщо справа стосується великих масштабів, краще довіритися досвіду та глибоким знанням.

З яких матеріалів виконується будівництво елінгу?

Варто детально обговорити вибір матеріалу для фундаменту – основи, яка визначатиме якість усього павільйону. Для великогабаритного судна краще використовувати залізобетонні палі – вони створять відмінну основу для будь-якого елінгу з будь-яким навантаженням і будуть надійно закріплені за грунтовими шарами.

Відкриті елінги для катерів та яхт можна будувати за допомогою металевої труби та дерев'яного бруса. Така конструкція підійде для відкритих місць зберігання невеликого судна, якому цілком достатньо буде технічного обслуговування поряд із водоймою.

Ще один варіант елінгу – це стаціонарний понтон із залізобетонною основою. Його міцність здатна витримати навантаження навіть двоповерхової будівлі, яку часто споруджують для зберігання катерів та інструментів.

У закритому приміщенні елінгу можливе облаштування системи підтримки мікроклімату та опалювальна мережа, яка дозволить судну краще переносити заморозки. Крім того, це практичне застосування дозволить зберігати весь необхідний інвентар в одному місці.

Будівництво елінгів: відповіді на найбільш поширені питання
Яка ціна на Будівництво елінгів?

Вартість на Будівництво елінгів в Lift dlya katerov від до

Будівництво елінгів як замовити в Україні?

Оформити замовлення на Будівництво елінгів через через форму сайті або за тел. (098) 317-09-64

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну