Графік роботи: 8:30 до 19:30
З установкою
від 120 000 грн./м2
Оформити замовлення

Опис Гараж для катера

Гараж для катера – це приміщення для поранення та дрібного ремонту водного транспорту, яке здатне захистити його від шкідливого впливу природних умов. Будівництво гаражів для човнів та катерів на сьогоднішній день актуальне через зручність використання даного об'єкту. Крім прямого призначення у гаражі можна зберігати інструмент та робочий інвентар, який використовується під час водних прогулянок. Крім того, там можна розміщувати витяг для катера, що в осінньо-весняний період легко переміщати катер із суші на воду, і навпаки.

Побудувати гараж для катера можна як на суші, так і безпосередньо над водою, що уможливлює максимально простий вихід судна вплавь. Двоповерхові елінги з усілякими зручностями придатні і для проживання в них, так можна здійснювати контроль за катером, та проводити романтичні вечори на березі мальовничої водойми.


Які види гаража для катера?

Елінг на суші може розташовуватись поблизу приватного будинку або на узбережжі, що часто можна зустріти неподалік водойм. Особливістю такого гаража є зберігання судна у безпечних сухих умовах на спеціальній опорній конструкції. Вона дозволяє мати повний доступ до днища катера, що робить зручним його ремонт та обслуговування.

Цей спосіб зберігання катера унеможливлює появу корозії. Єдиним додатковим інструментом, який знадобиться для транспортування човна, є причіп або трейлер – розмістивши на конструкції катер, необхідно доставити його до місця зберігання.

Гараж на воді – це дуже зручна споруда, яка не потребує додаткового обладнання для переміщення катера суходолом. Це дуже вигідно для кораблів, які мають великі габарити. Також особливість елінгу наплаву - це можливість піднімати судно з води, що убереже його від пошкодження в зимову пору року, і не утвориться корозії. Побудований такий елінг на понтонному фундаменті з усілякими додатковими оснастками.

Елінг для катера на суші

Цей тип сховища можна звести самостійно на зварювальному каркасі.

  • У довжину гараж має бути на 3 метри довше самого судна, завширшки на 2. Комфортну висоту елінгу можна визначати самостійно, при цьому мінімальна становить висоту катера разом з підставкою (трейлером) для переміщення судна.
  • Для обшивки металевого каркаса використовують оцинковані блоки, металевий сайдинг чи сендвіч-панелі. Будь-який матеріал для облицювання гаража обов'язково повинен мати антикорозійні властивості і мати товщину не менше 3 міліметрів.
  • Матеріал фундаменту для гаража на суші визначається типом ґрунту та рівнем його промерзання, а також глибиною ґрунтових вод. Має значення і вага катера з усією супутньою комплектацією, щоб розрахувати норму навантаження на нього.
  • Для підтримки в гаражі комфортної температури, у тому числі для проведення часу там в холодну пору року, проводять його теплоізоляцію. Утеплювати панелі можна за допомогою пінополістиролу, скловолокна або мінеральної вати.

Будівництво елінгу для човна на воді

Розташування гаража для катера наплаву має на увазі технічно складніше його будівництво, з чим самостійно впоратися важче. Фундаментом навідного елінгу є понтони із залізобетону, пластмаси або пластику. Залізобетонні блоки монтуються на металевий каркас, все це підкріплюється дерев'яною сіткою та спускається на воду. За допомогою якірної системи понтони залишатимуться на місці без переміщення.

Пластмасові понтони виготовляються цілими наборами блоків, які необхідно закріпити за місцевістю. Пластикові ж понтони доступні у продажу, але за дуже високою ціною. Їх виготовлення вручну із пластмасових бочок має складну технологію, але зусилля виправдовуються доступною вартістю.

Човновий гараж на суші або воді приносить велику користь власникам водного транспорту, тому що відпадає необхідність їх переміщення та транспортування для ремонту. Будь-якої пори року в елінгу ваш катер буде захищений від атмосферних опадів, впливу води та льоду під час зимового сезону. Утеплені елінги зі стабільною температурою всередині приміщення дозволяють проводити ремонт катера. А наявність достатнього місця в гаражі дозволить розмістити весь необхідний інвентар для обслуговування катера в одному місці.

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну