Гідротехнічне будівництво
Виготовлення та монтаж підйомників для катерів, будівництво причалів, елінгів, укріплення берегів. Індивідуальне рішення для кожного клієнта, професійний підхід.
Будівництво причалів

Будівництво причалів – послуга, яка дозволить більше не хвилюватися про те, де вам припаркувати своє судно. Фахівці нашої компанії реалізують проект для вас в максимально короткі терміни.

Місток на воді

Потрібен гарний і оригінальний місток на воді, який стане прикрасою вашого ділянки? Замовити його ви маєте можливість на сайті нашої компанії. В процесі виробництва ми використовуємо тільки якісні матеріали, тому всі наші конструкції відрізняються чудовою якістю.

Будівництво елінгів

Елінги – це спеціальні конструкції, в яких зберігаються і обслуговуються плаваючі засоби. Будівництво елінгів – важка і копітка завдання, впоратися з якою можуть фахівці нашої компанії. Для вас ви зведемо конструкції будь-якого рівня складності максимально якісно і швидко.

Строительство эллингов
Укрепление берегов
Укріплення берегів

Укріплення берегів запобіжить проблем з обвалом грунту і руйнуванням берега. За допомогою даної послуги, берег водойми на тривалий час збереже свій унікальний і презентабельний зовнішній вигляд.

Підйомники для катерів

Підйомник для катера допоможе Вам без особливих труднощів експлуатувати водний транспорт. Завдяки ему маєте можливість без особливих труднощів ремонтувати судно, а також проводити профілактичні огляди.

Подъемники для катеров
Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56