Гідротехнічне будівництво
Виготовлення та монтаж підйомників для катерів, будівництво причалів, елінгів, укріплення берегів. Індивідуальне рішення для кожного клієнта, професійний підхід.
Місток на воді

Потрібен гарний і оригінальний місток на воді, який стане прикрасою вашого ділянки? Замовити його ви маєте можливість на сайті нашої компанії. В процесі виробництва ми використовуємо тільки якісні матеріали, тому всі наші конструкції відрізняються чудовою якістю.

Мостик на берегу водоема
Строительство эллингов
Будівництво елінгів

Елінги – це спеціальні конструкції, в яких зберігаються і обслуговуються плаваючі засоби. Будівництво елінгів – важка і копітка завдання, впоратися з якою можуть фахівці нашої компанії. Для вас ви зведемо конструкції будь-якого рівня складності максимально якісно і швидко.

Будівництво причалів

Будівництво причалів – послуга, яка дозволить більше не хвилюватися про те, де вам припаркувати своє судно. Фахівці нашої компанії реалізують проект для вас в максимально короткі терміни.

Будівництво пірсів
Подъемники для катеров
Підйомники для катерів

Підйомник для катера допоможе Вам без особливих труднощів експлуатувати водний транспорт. Отримайте можливість без особливих труднощів зберігати судно, проводити технічні огляди та ремонтувати.

Укріплення берегів

Укріплення берегів попередить проблеми з обвалом грунту і руйнуванням берега. За допомогою даної послуги, берег водойми на тривалий час збереже свій унікальний і презентабельний зовнішній вигляд.

Укрепление берегов
Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56