Графік роботи: 8:30 до 19:30
З установкою
від 4 100 грн./м.п
Оформити замовлення

Характеристики Укріплення берега шпунтом ПВХ

  • Матеріал шпунт ПВХ
  • Середній термін експлуатації 30 років
  • Час монтажу 30 метрів – 10 днів

Опис Укріплення берега шпунтом ПВХ

Зміцнення берега шпунтом ПВХ – це технологія, яка добре себе зарекомендувала, що широко використовується для запобігання руйнуванню берегової лінії, конструкції занурюються в ґрунт за допомогою спецтехніки. Робота виконується чітко та відповідно до правил.


Особливості технології

Можна впевнено сказати, що зміцнення берега шпунтом ПВХ це ефективний метод, в якому поєднується практичність і доступність. Підпірна стіна створюється із профілів із закругленими стінками, виготовлених із полівінілхлориду. Шпунтові палі поринають у ґрунт і розміщуються щільно один до одного. У такий спосіб забезпечується цілісність конструкції.

Зміцнення шпунтом ПВХ є складним процесом, який потрібно довіряти професіоналам. Від цього залежить кінцевий результат. Фахівці компанії «Lift для katerov» якісно вирішують всі завдання. Для встановлення виробів використовується віброзанурювач. На початковому етапі розробляється проект та визначається ціна послуг, матеріалів. Після узгодження всіх деталей робота виконується в обумовлений термін.


Переваги зміцнення берега шпунтом

Не можна ігнорувати необхідність посилення берегової лінії, оскільки сповзання ґрунту, розмивання, підмив трапляються досить часто. Зміцнення берегів шпунтом вже перевірений спосіб, який використовується багато років. Для нього характерні такі важливі переваги:

  • довговічність - гарантується тривалий термін служби. Це пов'язано з тим, що пластикові палі шпунтові відрізняються стійкістю до корозії і не піддаються гниття;
  • естетичність - готова конструкція має привабливий зовнішній вигляд;
  • простота – для транспортування виробів та для монтажу конструкції не потрібна важка техніка. Робота виконується у стислий термін;
  • низька вартість – якщо порівнювати зміцнення берегів шпунтом ПВХ коїться з іншими варіантами, фінансові витрати невеликі;
  • практичність – споруда із пластикових деталей не потребує особливого обслуговування.

Замовити берегоукріплення шпунтом ПВХ у Києві

Скористайтеся послугами професіоналів компанії Ліфт для катерів. Фахівці мають величезний досвід і знають тонкощі технології. Зміцнення шпунтом ПВХ виконується відповідно до грамотно розробленого проекту. Приділяється увага всім моментам, починаючи з вивчення ситуації та закінчуючи облаштуванням надійної конструкції.

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну