Графік роботи: 8:30 до 19:30

Місток на воді

Місток для швартування катера
З установкою
від 8 500 грн./м.п
Розвідний місток пішохідний
З установкою
від 7 000 грн.
Місток для риболовлі
З установкою
від 7 000 грн./м.п

Місток на воді – це ландшафтне доповнення до водоймища на ділянці. Його практичне застосування не обмежується традиційним з'єднанням берегів, ця споруда може бути пірсом або причалом для катера. Крім того, місток чудово доповнить будинок на воді, розташовуючись поблизу нього.

Можна сказати, що місток на воді – це частина великого комплексу, який, поза сумнівом, захоче організувати на своїй ділянці власник водойми. Невелике озеро або затор річки - використовувати природне русло потрібно з максимальною вигодою.

Будівництво дерев'яного містка на воді

Основою для містка на воді можуть бути гвинтові палі чи понтонний модуль. Перший варіант використовується при оптимальній глибині водойми, коли довжина містка кілька метрів знаходиться над достатньою глибиною, наприклад, для виходу човна в плавання. Понтонна конструкція для містка на воді є плаваючим об'єктом, який може бути зафіксований за береговою лінією, але не має стаціонарного кріплення до дна озера або річки. Даний спосіб застосовується для сильно глибоких водойм і обходиться на порядок дорожче.

Капітальний пірс, тобто той, який закріплений за берегом – це розташований перпендикулярно до берега місток, встановлений на палях. Забивні або гвинтові палі вкручуються в дно водойми і заливаються шаром бетону. Як правило, вартість такого пірсу на порядок нижча, ніж плаваючий місток, тому більшість віддає перевагу цьому надійному методу.

Понтонний місток над водою, хоч і є мобільним, за ним потрібен особливий догляд. Під час зимового сезону його обов'язково потрібно демонтувати, щоби не пошкодити структуру матеріалу. Основа його складається з дерев'яного бруса, оснащеного бочками, які підтримують конструкцію на плаву. Покриття містка на воді як стаціонарного, так і понтонного, традиційно дерев'яне. Переважно використовують види деревини, які стійкі до потемніння та впливу вологи.

Влаштування дерев'яних містків

Будівництво містка на воді стане приємною окрасою вашого узбережжя і уможливить відпочинок прямо біля річки будь-якої пори року. Тут безпечно засмагати та купатися, проводити вечори за риболовлею та навіть паркувати своє плавальне судно. Щоб дізнатися вартість та терміни послуг з будівництва містків та споруд на воді у Києві та по Україні, телефонуйте нам прямо зараз.

Місток на воді: відповіді на найбільш поширені питання
Яка ціна на Місток на воді?

Вартість на Місток на воді в Lift dlya katerov від 7 000 грн. до 8 500 грн./м.п

Місток на воді як замовити в Україні?

Оформити замовлення на Місток на воді через через форму сайті або за тел. (098) 317-09-64

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну