Підйомники для гідроциклів

Фахівці компанії «Ліфт для Катерів» готовий запропонувати розробку і установку підйомника для гідроцикла за індивідуальними характеристиками. Підйомники для гідроциклів – сучасний і надійні конструкції, які добре зарекомендували себе в експлуатації на протязі довгих років

Розроблена конструкція дозволить без особливого клопоту виконають підйом і спуск водного мотоцикла, поліпшить процес експлуатації та доповнить комфортом.

 

Переваги установки підйомника для гідроцикла

Рішення від фахівців дозволяє уникнути безлічі проблем власникам гідроциклів пов’язаних зі зберіганням водного транспорту і спуском на воду. Індивідуально розроблені підйомники за сучасною технологією мають цілий ряд переваг:

  • Дозволяють дбайливо зберігати судно і зберігати його первісний вигляд протягом тривалого періоду. Пристрій дозволяє звести на мінімум контакт з водою, що позитивно вплине на період експлуатації
  • Збереження взимку і влітку. Водний мотоцикл на підйомнику буде перебувати в піднятому вигляді, що дозволить зберігати його в будь-який період року при будь-яких погодних умовах. Не залежно від того, яка погода на вулиці гідроцикл буде в цілості й схоронності
  • Зручність в експлуатації. Конструкція проста і зрозуміла, що не вимагає спеціалізованих знань для використання. Процес може управлятися навіть дистанційно.
  • Додаткових комфорт. Не потрібно більше витрачати багато часу на процес спуску і підйому з води водного мотоцикла. Підйомник все це зробить за Вас.


Підйомник для гідроцикла
Підйомник для гідроцикла
Підйомник для гідроцикла
Підйомник для гідроцикла

Установка і обслуговування підйомника для водного мотоцикла

Приклади реалізованих нами пристроїв можна побачити на фото і в розділі Наші роботи. Розробляється конструкція індивідуально під кожного клієнта. Всі механізми нові, не використовуємо б / у. При розробці враховується:

  • Габарити
  • вага гідроцикли
  • необхідні зміни

Надається гарантія. Обслуговування виконують кваліфіковані фахівці нашої компанії.

Отримати консультацію або замовити підйомник можна за тел. 067 920 56 56


подъемник для гидроцикла
Виготовимо для надійний суднопідіймач з урахуванням всіх побажань!

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56