Підйомники для катерів

Обладнаємо підйомник для катера вагою від 500 кг до 30 тонн

Отримати консультацію
Подъемники для катеров

Підйомник для катера – це пристрій, який дозволяє піклуватися про добробут водного транспорту, а також підйому та спуску на воду. Створити відповідні умови для зберігання та обслуговування.

Підйомник від нашої компанії дозволяють без зайвих “клопоту” експлуатувати водний транспорт будь-якої ваги з урахуванням його конструкційних особливостей. Фахівцями «Ліфт для катерів» встановлюється надійне обладнання, індивідуально під кожного клієнта!

Які переваги використання
підйомника?
01
Конструкції, виготовлені нашою компанією, відрізняються високим рівнем комфорту. Навіть яхта великого розміру при необхідності може транспортуватися за допомогою даного пристрою
02
Ліфт для катера може служити в якості допоміжного обладнання в процесі обслуговування водного транспорту, під час проведення ремонтних і профілактичних робіт
03
При необхідності катер може зберігатися на причалі в піднесеному стані, якщо немає термінової потреби транспортувати його в укриття. Завдяки цьому істотно знижуються витрати на обслуговування
04
Експлуатація стане більш простою і доступною завдяки підйомнику, що дозволить обійтися без сторонньої допомоги в процесі спуску катера на воду і підняття з води
Які бувають підйомники для катерів?


Яхти, катери, човни та інші плавальні засоби є для їх власників предметом гордості і любові. Як і у випадку з автомобілями, господареві вкрай важливо дбати про стан і працездатність пристрою, а іноді навіть думати про те, в яких умовах перебувати і зберігатися водний транспорт.

Для облагороджування місця зберігання і ремонтних робіт прийнято використовувати елінги – місця для зберігання судна у вигляді окремого павільйону. Але щоб доставити його до самого елінгу, потрібна додаткова сила, яка забезпечить акуратне переміщення і вбереже від пошкоджень. Для цього ми використовуємо підйомник для катера, здатний переміщати будь-яку вагу і трансформувати судно з урахуванням особливостей його будови.
Подъемник для катера

Переваги використання підйомників для катерів і яхт

Високий рівень комфорту, який навіть габаритну яхту перетворює в мобільний пристрій, здатне транспортуватися по необхідності завдяки підйомника;
Суднопідіймач служить допоміжним пристроєм для обслуговування катера, його ремонт і профілактика часто неможливі, поки він знаходиться на воді. Крім того, постійне перебування у воді під час несприятливих погодних умов може загрожувати йому ушкодженнями;
Зберігання судна може здійснювати навіть поруч з причалом в піднесеному стані, якщо немає необхідності переміщати його в укриття. Ліфт для катера дозволяє знизити витрати на його обслуговування;
Експлуатація катера або яхти з підйомником стає простій і доступній кожному, тому вам не знадобиться стороння допомога, щоб підняти або спустити катер на воду.

Подъемники для катеров

Які бувають підйомники для катерів?

Підйомні пристрої (суднопідіймачі) виготовляються виходячи з габаритів і ваги переміщуваного судна, для цього використовуються різні матеріали і техніки. Але розрізняють також стаціонарні і автономні підйомники для човнів, катерів і яхт, які розрізняються здатністю переміщатися.
Стаціонарні підйомники для катерів закріплюються за відведеним місцем на причалі і не мають можливості переміщатися. Підйомники відрізняються надійністю кріплення на спеціальних палях, все рухові системи герметично облаштовані.

Обслуговувати такі системи можуть будь-які типи судна, а управлятися навіть дистанційно. Це зручно і практично для власників катера, яке переміщається тільки в рамках одного водного басейну.

Автономні суднопідіймачі здатні переміщатися і обслуговувати різні судна. Вони мають більш простий спосіб управління і виглядають набагато простіше і естетично. Цей варіант ліфта для катера підійде для різних видів пірсів і причалів, де при мінімальному використанні місця можна буде обслуговувати, і зберігати своє судно.

Компанія «Ліфт для катерів» вже протягом кількох років здійснює продаж і установку стаціонарних і автономних підйомників для катерів, яхт, гідроциклів високої якості експлуатації в Києві і по Україні.

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном (067) 920-56-56.
Подъемники для лодки
Оскільки підйомник для човна це габаритні і технічно складні пристрої, то Ви завжди можете розраховувати на допомогу і підтримку наших фахівців, які здійснять повний комплекс послуг з монтажу та обслуговування підйомного обладнання в будь-якій точці нашої країни.

Фахівці нашої компанії готові запропонувати різні комплектації підйомників, включаючи моделі з дистанційним пультом управління.

Купити підйомник для катера можна також з протиугінною системою, яка дозволяє захистити водний транспорт. Наша протиугінна система для катерів і яхт не має аналогів в Києві і Україні і гарантує високий рівень безпеки.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56