Розвідні мости пішохідні

Хочете розвідний пішохідний місток над водоймою? Наші фахівці готові реалізувати проект будівництва розвідного моста на вашій ділянці. Все виконується індивідуально з урахуванням всіх побажань клієнта. Працюємо по всій Україні. За більш детальною інформацією звертайтеся за тел.

Будівництво розвідного пішохідного марнотратника на водоймі

Для чого потрібен розвідний пішохідний місток? Як правило, в більшості випадків для зручного перетину водойми катером, парусної яхтою. Також такий міст красиво доповнює ландшафтний дизайн на ділянці в тому числі і прибережній зоні. Маючи такий розсувний пішохідний місток, більше не виникне проблем з тим, щоб проплисти під ним на водному транспорті.
Конструкція містка повністю функціональна володіє красивим зовнішнім виглядом і надійністю роботи механізму на довгі роки. Виготовляється з металу по попередньо узгодженим проектом з урахуванням необхідної функціональної частини і візуального оформлення.

Індивідуальний проект дозволяє регулювати висоту відстані містка до води. Красиве ексклюзивне рішення для вашої водойми нікого не залишить байдужим.
Хочете побачити в живу такий місток на ділянці? Звертайтеся до наших фахівців, покажи приклади вже реалізованих проектів. Працюємо по Києву і всій Україні.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56