Спуск катера на воду

Коли ви придбали яхту і позначили, а може бути навіть спорудили, місце для її зберігання, пора задуматися про її транспортуванні. А якщо бути точніше, про спуск на воду і підйомі при необхідності. Істотно спростить процес наявність виходу вашої ділянки на водну зону, тоді зберігання всього обладнання не принесе вам багато клопоту.

Роль елінгу при спуску катера на воду

Наприклад, побудувавши елінг для катера, ви зможете зберігати в ньому судно в будь-яку негоду, а також розмістити поруч все необхідне приладдя. Якщо ж для довгоочікуваного відпочинку потрібно транспортувати катер і своїми силами переміщати його до водойми, вам пощастило навчитися цьому процесу. Для його полегшення існують спеціальні крани і майданчики, їх використовують для судів різних розмірів та вагових показників.

Спуск на воду за допомогою сліпів підійде для човна або катера невеликого розміру. Сліп являє собою похилу платформу, розташовану на периферії берегової лінії і поверхні води. Таку майданчик можна застосовувати як для спуску катера на воду, так і для підняття.

Що необхідно враховувати при спуску катера на воду?

Крани для транспортування придатні для більш габаритних суден – двоповерхових і важких яхт. Але застосування їх обмежене в використанні – перевезення його елементів, монтаж і використання займають чимало часу. Поширені крани для спуску на воду на спеціалізованих стоянках для човнів – там вони зберігаються в зібраному вигляді і можуть обслуговувати безліч суден за день.

Щоб катер був безпечно транспортований і вийшов в плавання цілим, весь процес повинен здійснювати і контролювати професіонал. Надійне закріплення судна тросами і плавний спуск забезпечать йому безпечне переміщення, і вбережуть від пошкоджень корпусу. Вам же залишається тільки насолоджуватися прогулянкою по водній гладі або в альтанці на воді, споглядаючи краєвиди навколо водної гладі.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56