Будівництво містка для риболовлі

Ділянки поблизу водойм – справжнє завидне містечко, про яке мріють багато дачників. Тим же, кому пощастило мати будиночок на березі озера або річки, варто тільки покращувати свій маєток, щоб максимально насолоджуватися близькістю до краси природи і водного джерела.

На приватних ділянках часто можна помітити невеликі пірси і містки, які на вигляд здаються непримітними, а на ділі є дуже зручними і практичними об’єктами. Місток на воді можна використовувати для риболовлі, причому, як літньої, так і зимової. А якщо у водоймі дозволено купання, це може стати свого роду пірсом для виходу на воду. Містки великого розміру також використовуються для швартування водоплавних суден, але тоді зміцнення пірсу і матеріал його виготовлення потрібно вибрати набагато ретельніше.

Проектування містка на воді

Щоб самостійно обладнати міст на воді, потрібно продумати конструкцію і вибрати місце для її установки. Цей пункт можна вважати одним з найбільш важливих, тому як міцність конструкції і надійність її заснування залежить від обраного місця. Особливо увагу дослідженню обраної зони необхідно приділити на природному водоймищі – протягом і осідання ґрунтів є істотними природними факторами.

Підстава містка для риболовлі

Вам знадобляться палі або зруб з дерева, що встановити надійну конструкцію. Дуб і модрина є найміцнішими видами деревини для будівель, так як матеріал має високу стійкість до зовнішніх чинників, враховуючи постійне перебування конструкції у воді. Установку дерев’яних паль можна виробляти ще ранньою весною, коли років міцно тримається у верхній товщі води – це дозволить вам легко розмітити обрану ділянку і безперешкодно розмістити опорна підстава.

Каркас можна також обладнати з металевих стовпів – вони надійні і міцні, але природна корозія все ж з’їдає їх через час. Щоб уникнути швидкого зносу, зробіть вкладення в труби з товстими стінками. Можна помітити їх на більш дорогі нержавіючі опори – вони більш безпечні і надійні у використанні.

Кладка містка для риболовлі

В якості розчину матеріалу використовують ту ж саму деревину, здатну перебувати у вологому середовищі і не темніти довго час. Можна скористатися спеціальним просоченням, щоб посилити захист поверхні і надати більш привабливого зовнішнього вигляду дошках. Як поверхні можна також вибрати профнастил або листи ПВЛ, але вони мають меншу практичністю використання. Наприклад, профнастіловая платформа не зовсім безпечна в силу слизькій поверхні, особливо в дощову погоду і взимку.

Обладнавши місток на воді для риболовлі вручну, необхідно періодично перевіряти стан елементів на якість і експлуатаційні можливості. Тоді ви і ваша сім’я, які будуть використовувати невеликий пірс будуть в безпеці. Риболовля, купання і споглядання заходу сонця у водній гладі безсумнівно скрасять ваші вечора на природі, допомагаючи розслабитися і возз’єднатися з природою

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56