Графік роботи: 8:30 до 19:30

Будівництво мостів

Мостобудування у світі грає значну роль, адже це можливість створення переправ через річки для проїзду транспортних засобів. Будівництво мостів – це послуга, що передбачає розробку архітектурних та конструктивних особливостей споруди, підбір оптимальних матеріалів та безпосередньо виконання робіт.

Примітивні мости зі з'єднаних між собою балок використовувалися ще в давнину для організації переправ через водойми. Згодом технологія будівництва мостів покращала і виникли вже звичні нам будівлі.


Конструкція мостів: що вона включає

Кожен міст складається з двох частин: опор та прольотів. Опори необхідні для підтримки прогонових зон і включають фундамент і безпосередньо опорний елемент, що передає навантаження на фундамент. Прольоти складаються з:

  • плит перекриття;
  • ферм;
  • поперечних та поздовжніх балок.

Вони можуть мати різну форму та конструкцію: арочну, вантову, рамкову, балочну. Будівництво мостів також передбачає створення комбінованих варіантів.

Етапи будівництва мостів

В Україні, як і в більшості країн світу, затверджено технологію створення стійких, надійних та довговічних переправ. Будівництво мостів включає кілька основних етапів:

  • Перед початком надання послуги виконуються інженерні виміри та розрахунки. На їх основі формується індивідуальний проект проекту.
  • Зводяться опори. Це можуть бути наземні та підводні споруди з різною технологією зведення.
  • Формуються прольоти. Якщо міст великий, то спочатку встановлюються прибережні частини, та був інші ферми у зібраному вигляді доставляються з допомогою спеціальних барж.

Послуга мостобудування має популярність в Україні, хоч її технологія є досить складною. Під час будівництва мостів використовуються різні матеріали: деревина, залізобетон, алюміній, сталь. Найпопулярнішими вважаються залізобетонні споруди, а також мости з легкого алюмінію та оцинкованої сталі, стійкої до корозії.

Архітектура кожної будівлі розглядається індивідуально залежно від побажань замовника та особливостей довкілля. У сучасності популярністю користуються арочні варіанти з ґратчастими фермами. Вони легші та витриваліші, мають привабливий зовнішній вигляд. Мостобудування незмінно залишається важливим компонентом будівельної сфери і з кожним роком набирає популярності.

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну