Де замовити зміцнення берега фахівцями?

Водойма – це прекрасний витвір природи, яке заспокоює і зачаровує красою. Сьогодні можливості зайшли набагато далі і кожен може створити водоймище будь-якого обсягу у себе на ділянці. Невеликий ставок або цілий канал, разом з прекрасними видами з’являється також ряд турбот, які можна усунути за допомогою однієї дії.

Навіщо необхідне зміцнення берега?

  • По-перше, зміцнення берегової лінії забезпечує безпеку оточуючих об’єктів і створює надійний каркас. Справа в тому, що водойми, як природні, так і створені людиною, змінюються під дією природних сил і інших зовнішніх факторів. Береги сповзають і обсипаються, що в перспективі декількох років може привести до затоплення або ерозії.
  • По-друге, зміцнення берега фахівцями створює благородну зону в вашому ландшафті, яку можна красиво прикрасити за допомогою рослин. Така конструкція буде триматися довго, а догляд за прибережною зоною значно спроститься.
    Укрепление берега

Які види зміцнення берега?

Існує багато варіантів оформлення берегової лінії водойми, вибір яких залежить від бажаного результату і характеру самого водоймища. Правильну консультацію вам надасть майстер після дослідження грунту водойми і огляду околиць. Самостійно визначаючи найбільш вигідний спосіб, ви ризикуєте створити несприятливі наслідки або просто нашкодити водойми.

Зміцнення габіонами. Це популярний і дуже надійний спосіб створити потужний каркас для берегової лінії. Габіони – це металеві решітки, заповнені каменем зсередини. Принцип дії габіонів полягає в здатності підтримувати грунт, при цьому, камінь також виступає декоруючих елементів в ландшафті. Габіонні конструкції підходять для бурхливих русел гірських річок та інших течій з сильним напором води.
Шпунтові палі. Шпунт – це металеві профілі, частково укручуються в глибину грунту водойми. Така конструкція працює за рахунок високої міцності і досить велику вагу. Шпунтові палі встановлюють в якості зміцнення для рукотворних водойм, які мають не пологий берег, а відразу обривисті переходять в глибину.
Природний камінь. Найпростіший і швидкий спосіб обладнати зміцнення берега. Для роботи підходить будь-який вид каменю з грубими плитами, який зможе зміцнити берегову лінію.
Дерево. Палі з дерева – найстаріший і надійний спосіб зміцнення водойм. Їх використовують переважно на приватних ділянках, щоб надати ландшафту певного стилю. Палі забиваються вглиб грунту і утворюють частокіл уздовж поверхні води. Зміцнення берега дубом не тільки практично, але і виглядає розкішно на дачній ділянці. В якості основного матеріалу використовуються дуб і модрина – найміцніші і витривалі сорти дерева.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56