Як зберігати катер в зимовий період?

Будь-яке плаває засіб для свого господаря, як і машина, має особливе значення і є об’єктом захоплення. У кожного судна є свої особливості і переваги, але всі вони вимагають постійного догляду і уваги до технічної справності, що обіцяє їм ефективну експлуатацію і довгий термін служби.

Одним з важливих чинників використання є зберігання катера. Коли судно не використовується за прямим призначенням, воно теж вимагає догляду, як не дивно.

В першу чергу, це вилучення з водного середовища при відсутності використання. Ізолює від можливих ризиків пошкодження зовнішньої частини корпусу і стане приводом для перевірки внутрішньої системи обладнання. Одним з таких періодів є закінчення судноплавного сезону.
Подъемники для катеровПрофілактична або планова перевірка теж вимагає тимчасового перерви для перебування катера на воді. Щоб виключити появу несправностей під час несприятливої ​​погоди, найкращим виходом буде перемістити човен в надійне укриття і залишити там на зберігання до слушної нагоди.

Де ж зберігати судно під час перерви в експлуатації?

Багатоповерхові конструкції. Це відкриті стелажі, які мають міцний каркас і дах. Вони зберігають судно в піднятому над рівнем причалу стані і ізолюють від попадання атмосферних опадів. Цей доступний варіант вигідний для зберігання катерів і яхт під час літнього сезону, коли судна не перебувають у використанні.
Елінги.
У закритому приміщенні елінгу можна зберігати судно в будь-який час року. Закрите будівлю і система утеплення захищають від впливу будь-якого перепаду температури або опадів, механічних пошкоджень. Крім того, в приміщенні елінгу можна провести безпосередній ремонт катера.
Ангари. У спеціальному спорудженні підтримується нейтральна температура і катер цілком захищена від зовнішнього світу. Додатково судно упаковують в плівку, вона зберігає температуру навколо катера стабільною і захищає його від можливих механічних пошкоджень.
Наша компанія займається облаштуванням елінгів і ангарних приміщень для зберігання плаваючих суден будь-якого типу. Щоб підібрати необхідний варіант, зверніться до нашого портфоліо робіт або зв’яжіться за вказаним номером телефону. Ми гарантуємо якісний сервіс і безкоштовні консультації, працюючи чесно і відповідально.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56