Як побудувати причал для катера?

Пірс – це споруда, що вступає в водойму, призначене для швартування водоплавних об’єктів або вільного виходу на водну гладь для риболовлі, купання та іншого. Відмінності між пірсами для суден і стаціонарними пірсами в матеріалі для їх спорудження, а також принципі будівництва, що нескладно освоїти навіть самостійно.

Пірс для швартування може бути одностороннім або розташованим в водоймі таким чином, що підхід до нього відкритий з двох сторін. Доступ до таких споруд часто використовують плавальні судна, ремонтні та пасажирські лайнери. На них покладається досить висока вагова навантаження, що вимагає хорошої укріпленої платформи і витривалості. Як правило, такі пірси зводять на основі залізобетонних блоків з додатковим армуванням, що обіцяє довговічність і безпеку експлуатації пірсу.

Якщо ж говорити про пірсах для купання та ловлі риби, вони набагато більш поширені і виготовляють їх твердих сортів дерева або на основі понтонних блоків. Понтонні пірси можна зустріти на багатьох пляжах міста – вони відрізняються легкістю і при цьому дуже надійні. Виготовлені з міцного пластику понтонні модулі об’єднуються між собою і закріплюються за певною площею за допомогою стаціонарного вантажу.

Як побудувати пірс самостійно?

Для власників ділянок біля водойми великою спокусою є спокійна гладь, яка сприяє розслабленню і приємному відпочинку. Пірс на воді – це відмінна можливість стати ближче з природною стихією і долучити всю свою сім’ю до активного відпочинку в самому серці природи.

Щоб спорудити власний пірс, необхідно визначитися з матеріалом підстави. Понтони годяться в якості матеріалу, якщо використовуватися він буде для купання і парковки дрібних водоплавних об’єктів – мотоциклів, невеликих катерів і яхт. Щоб пірс був міцним і служив довго, необхідно підібрати понтонні модулі високої якості. Легкість, довговічність і стійкість до умов зовнішнього середовища – це головні переваги плавучого пірсу з понтонів, на які варто звернути увагу при виборі матеріалу.

Матеріали для будівництва причалу

Причал з деревини – це старіший, але від того не менш надійний метод будови причалу. Крім екзотичних видів дерева для будівництва причалу використовують модрину і деревину – найміцніші сорти дерева, які проявляють бездоганні якості стійкості і витривалості протягом десятків років.
Вологостійкість дерева є одним з найбільш важливих переваг цього матеріалу для будівництва, оскільки воно не піддається гниттю. Щоб уберегти поверхню конструкції від негативного впливу природних факторів, її можна покрити захисними складами, що значно підвищить терміни експлуатації.

Власний пірс у води – це справжня розкіш, яка дозволить вам насолоджуватися приємним відпочинком в будь-який сезон. До того ж, при володінні катером або іншим які наводнили плаваючим засобом, він стане для вас незамінним об’єктом на ділянці володіння.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56