Як зміцнити берег ставка надовго?

Зміцнення берега водойми – це відповідальний процес, від якого очікується результат на довгі роки. Як же зміцнити берег ставка надовго, щоб берегова лінія радувала око і не зміщувалася при найменших впливах природних умов?

Перш за все, варто вивчити характер схилу і грунту, щоб підібрати підходящий матеріал зміцнення. З цим точно впораються фахівці з укріплення берегів, які мають багатий досвід з різними водойм.

Серед популярних способів оформлення берегової лінії – георешітки, габіони і палі. Доречність їх застосування залежить від характеру потоку води, тому без детального вивчення особливостей кожного матеріалу не обійтися.

Які є варіанти зміцнення берега надовго?

Пологі схили водойм, таких як озера і ставки зміцнюють геоматеріаламі – гратами і матами в комплексі з посадкою рослин. Справа в тому, що крім технічного обладнання, зміцнення можна поєднати з біологічної складової. Вона надає як естетичної завершеності, так і доповнює потужність берегозміцнююча установки, у випадку з рослинами – за допомогою кореневої системи.

Водойми з обривистими схилами – річки і канали, оснащують міцними установками з паль або габіонів. Палі бувають дубовими і залізобетонними. Вони являють собою труби з обраного матеріалу, вкопуються в землю, утворюючи частокіл.

Найбільш органічним для ландшафтного оформлення є вибір в сторону дубових паль – це не порушує візуальний природний баланс. Як матеріал для них переважно вибирати дуб або модрину – їх деревина міцна, не темніє в воді і зберігає привабливий вигляд надовго.

Щоб зберегти результат надовго, потрібно прикладати зусилля по догляду за водоймою і після установки додаткової конструкції. Це продовжить термін її служби і збереже охайний зовнішній вигляд водойми. Щоб маленьке узбережжі завжди було акуратним і милим оку, довірте берегоукріплення справжнім професіоналам.

Как укрепить берег пруда надолго

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56