Будівництво причалів

Надійні причали для водного транспорту і відпочинку

Отримати консультацію
Будівництво пірсів

Конструкція відрізняється зручністю і практичністю у використанні. Для своїх клієнтів готові побудувати конструкцію будь-якого рівня складності в найкоротші терміни і за оптимальною вартістю

Чому замовляють будівництво причалів і пірсів фахівцями нашої компанії?
01
У процесі будівельних робіт використовуються тільки матеріали високої якості. Матеріали підбираються залежно від того, якого розміру буде конструкція і експлуатаційне навантаження.
02
В якості опорних елементів застосовуються металеві труби. Вони відрізняються високою міцністю, стійкістю до різних механічних ушкоджень, не піддаються корозії і іржі
03
Сваї оформляються забивним або гвинтовим способом. Завдяки цьому вони надійно встановлюються і фіксуються в правильному положенні біля самої основи. В одну конструкцію вони об'єднуються за допомогою сполучної ланки.
04
Дерево, яке використовується в процесі будівництва, покривається спеціальним складом, який запобігає його передчасне старіння і захищає від появи грибків і інших мікроорганізмів
Будівництво причалів фахівцями

Будівництво причалу, пірсу з дерева для яхти, катера в залежності від розміру, частоти використання судна може бути плаваючим або стаціонарним. Для судна великих розмірів переважно вибирати другий варіант будівництва, так як вам напевно знадобиться і підйомник, закріплений частково за причалом. Судна, які мають невелику вагу і габарити можуть зв’язуватися з береговою лінією за допомогою острівної понтона.

Які матеріали використовуються для будівництва причалу? Матеріали для стаціонарного причалу для катера можна використовувати наступні – в якості опорних паль застосовуються металеві труби. Дерево підходить лише для малонавантажених причалів або пірсів, які призначені виключно для виходу на воду.

Палі облаштовуються забивних або гвинтовим способом, надійно закріплюючись в основі. Далі все палі об’єднуються в єдину конструкцію за допомогою сполучної ланки і тільки після ховаються настилали матеріалом. Найчастіше це деревні породи, які покриваються спеціальним складом, щоб уникнути швидкого старіння.

Будівництво пірсів і причалів під ключ в Києві і по Україні

Як реалізувати бажану конструкцію? Щоб ваш причал і підхід до судна був комфортним і привабливим на вигляд, а найголовніше надійним, зверніться за допомогою до професіоналів. Члени нашої команди з радістю облаштують ваші маєтки, згідно з вимогами, роблячи свою роботу якісно і відповідально. Ліфт для катерів – це багаторічний досвід з будівництва та ремонту пірсів, причалів і набережних в Києві і по всій Україні, ми знаємо свою справу, в чому у вас є можливість переконатися прямо зараз.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56