Укріплення берегів

Берегоукріплення водойми будь-якої складності якісними матеріалами

Отримати консультацію
Укрепление берегов

Укріплення берегів дозволяє захистити берегову лінію водойми від впливу різного виду ерозії, а також надати гарний зовнішній вигляд. Фахівці компанії «Ліфт для катерів» виконають зміцнення берега дубом і бетоном в найкоротші терміни надійно на довгі роки.

Укріплення дубом – від 5500 грн/м.п

Укріплення бетоном – від 1700 грн/м.п

Які переваги зміцнення берега фахівцями?
01
Завдяки зміцненню берега, підтримується належний стан водойми, запобігає руйнування берегової лінії. Це в свою чергу не псує загальну картину ландшафтного дизайну.
02
В процесі будівельних робіт використовується тільки якісні матеріали: дуб і бетон. Ідеально підходять для всіх типів водоймою, здатні прослужити максимально тривалий час.
03
Застосовуються сучасні методи робіт, перевірені часом і досвідом. Це дозволяє уникати безлічі непередбачених ситуацій, додаткових витрат.
04
Упорядкуємо прибережну територію так, щоб вона гармонійно вписувалася і виглядала на тлі загального пейзажу території.
Укріплення берегової лінії водойми


Виконуємо зміцнення берегів дубом, бетоном, шпунт в Україні. Замовити берегоукріплення згідно високим стандартам якості у фахівців! Вже понад 10 років є лідерами гідротехнічних послуг.

Дізнатися все про зміцнення, можна за телефоном (067) 920-56-56.

Укрепление берега
Водоймище на власній ділянці – це дуже престижно і привабливо. Набуває неповторний вигляд, будь то штучний ставок або русло річки. З іншого боку, вода здатна впливати на стан грунту, піддає споруди знаходяться в цій області, певну небезпеку. Проблема полягає в її руйнуванні під різними природними впливами.

Як запобігти обвалу берега? Рішення полягає в захисті і благоустрій берегової лінії, а саме – укріплення берегів якісними матеріалами. Якщо невелике озеро залишити без догляду, то незабаром воно Замула, перетвориться в невелику калюжу з квітучої водою та іншими принадами. Послуги по зміцненню берега сприяють підтримці водойми в рамках їх обсягу, дозволяють запобігти руйнуванню. Процес берегоукріплення актуальний скрізь, де прибережна лінія схильна до деформації.

У випадку з річками, озерами, які керуються велінням самої природи, берега здатні руйнуватися досить швидко, зміцнити їх – просто необхідність! Руйнування різного типу ерозією – невигідний і малоприємний результат власнику, оскільки це псує картину загального ландшафту.

Зміцнюють споруди допоможуть уникнути руйнувань? Однозначно так, довгі роки будуть зберігати зовнішній вигляд, змусивши забути про проблему.
укрепление берегов

Замовити надійне зміцнення берега за доступною ціною

Зміцнення направлено на створення каркаса, який повторює форму дна біля берега, що забезпечить стійкість до стихій. Існує кілька варіантів зміцнення берега, використовуючи такі матеріали:

 • габіони
 • дубові палі
 • залізобетонні плити
 • георешотка
 • Годро-бетон

Металеві прути – габіони, складають міцну конструкцію, яка утримує рівень берегової зони закріпленого місця, опираючись потужному течією.

Георешетка підходить для зміцнення берега менш бурхливих водних потоків на тривалий час. Може бути встановлена ​​на маленький приватний ставок, з метою оформлення невеликого живого куточка.

Як виконується берегоукріплення озера?

Необхідно надійно? Виконуємо зміцнення:

 • дубом (дубовим брусом)
 • бетоном
 • шпунтом ПВХ
 • габіонами

Укріплення берегів – завдання досить відповідальна, важлива для великих озер природного і штучного походження. Останнім часом водойм на території котеджів, ресторанів, баз відпочинку ставати все більше в Україні, тому зростає попит на зміцнення надійними конструкціями. Пам’ятайте, дотримання технології – дозволить зміцнити схил берега на десятки років.
Берегоукрепление

Які методи зміцнення берега вважаються більш популярними?

Залежно від кліматичної зони, найчастіше замовляють роботи з використанням основного матеріалу – дуба, бетону, залізобетонних конструкцій.

 • Поширений метод зміцнення – це дубовими палями. Деревина дуба і модрини є найбільш міцною і стійкою до зовнішніх чинників з тривалим терміном служби.
 • Розташовуються уздовж берега, шляхом вкопування довгих кілків в грунт.
 • Зміцнення берега габіонами – дозволяє витримати навантаження бурих річок. Являють собою каркас з міцного дроту, заповнений каменем, що підсилює ефект підтримки.
 • Розташовуються уздовж берегів, з часом крізь їх простір проростають рослини, що доповнює зміцнює каркас.
 • Георешетка – ефективне берегоукріплення, підходить рівною і похилій формі укосів. Являє собою полотно з полімерного волокна, має осередки, заповнені грунтом і рослинами. Устеляючи дно, входить в синтез з кореневою системою надійно підтримуючи від обвалу.

Береукрепленіе фахівцями з великим досвідом

Кожен спосіб має свої переваги і особливості, необхідно застосовувати до конкретної місцевості.

 • Професійна консультація та дослідження дна допоможе вам визначитися з допустимим і надійним варіантом берегоукріплення.
 • Правильний підхід і сучасне обладнання зроблять свою справу. В результаті конструкція буде служити вам довгі роки без ризику обвалів і затоплення.

Готові розповісти про спектр наших послуг зміцнення берега Києві, надати необхідну консультацію вже зараз. Ціни за метр погонний після дзвінка. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті – точно знайдемо правильне рішення завдання. Виїжджаємо в будь-яке місто України: Одеса, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Полтава.

✔️ Зміцнення берега дубом: від 5500 грн/м.п
✔️ Зміцнення берега бетоном: від 17000 грн/м.п
✔️ Гарантія: Є
✔️ Виконання берегоукріплення: У зазначений термін/td>

Часто задавані питання:

Яка вартість укріплення берегів?
Вартість берегоукріплення за погонний метр залежить від складності та обсягу робіт.
Якими матеріалами укріплюєте берег?
Зміцнення виконуємо дубом та бетоном під ключ з урахуванням усіх особливостей
Які терміни виконання робіт з берегоукріплення?
Завжди дотримуємось обумовлених термінів і намагаємося завершити роботу раніше зазначених дат
Фахівець із зміцнення берега виїжджає на об’єкт?
Спеціаліст компанії виїжджає на об’єкт до клієнта для надання консультації та оцінки обсягу робіт
Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56