Укріплення берегів

Берегоукріплення водойми будь-якої складності якісними матеріалами

Отримати консультацію
Укрепление берегов

Укріплення берегів дозволяє захистити берегову лінію водойми від впливу різного виду ерозії, а також надати гарний зовнішній вигляд. Фахівці компанії «Ліфт для катерів» виконають зміцнення берега дубом і бетоном в найкоротші терміни надійно на довгі роки.

Які переваги зміцнення берега фахівцями?
01
Завдяки укріпленню берега, підтримується належний стан водойми, запобігає руйнування берегової лінії. Це в свою чергу не псує загальну картину ландшафтного дизайну.
02
У процесі будівельних робіт використовується тільки якісна сировина таке як дуб і бетон. Дані матеріали ідеально підходять для всіх типів водоймою і здатні прослужити максимально тривалий час.
03
В процесі берегоукріплення, фахівцями використовуються передові методи робіт, які перевірені часом і досвідом. Це дозволяє уникати безлічі непередбачених ситуацій і додаткових витрат.
04
Фахівці компанії «Ліфт для катерів» здатні упорядкувати прибережну територію так, щоб вона гармонійно вписувалася і виглядала на тлі загального пейзажу території.
Укріплення берегової лінії водойми

Спеціалізована компанія «Ліфт для катерів» виконує укріплення берегів дубом, бетоном, шпунт в Україні. Замовити берегоукріплення згідно високим стандартам якості у фахівців! Вже понад 10 років є лідерами гідротехнічних послуг.

Дізнатися всі можливі варіанти зміцнення, можна зателефонувавши за номером (067) 920-56-56.

Водоймище на власній ділянці – це дуже престижно і привабливо. Набуває неповторний вигляд, будь то штучний ставок або русло річки. З іншого боку, вода здатна впливати на стан грунту, піддає споруди знаходяться в цій області, певну небезпеку. Проблема полягає в її руйнуванні під різними природними впливами.

Як запобігти обвалу берега? Рішення полягає в захисті і благоустрій берегової лінії, а саме – укріплення берегів якісними матеріалами.

Здавалося б, штучні озера та ставки не можуть завдати жодної шкоди території ділянки, оскільки їх стан не підпадає під вплив Місяця, частих приливів і відливів, а мешканці водного середовища зводяться до мікроорганізмів. Але не тут-то було, адже рівень води залежить від грунту і від елементарного догляду. Якщо невелике озеро залишити без догляду, то незабаром воно Замула, перетвориться в невелику калюжу з квітучої водою та іншими принадами.

Послуги по зміцненню берега сприяють підтримці водойми в рамках їх обсягу, дозволяють запобігти руйнуванню. Процес берегоукріплення актуальний скрізь, де прибережна лінія схильна до деформації.

У випадку з річками та озерами, які керуються велінням самої природи, берега здатні руйнуватися досить швидко, зміцнити їх – просто необхідність! Зруйнована різного типу ерозією – невигідний і малоприємний результат власнику, оскільки це псує картину загального ландшафту.

Зміцнюють споруди допоможуть уникнути руйнувань? Однозначно так, довгі роки будуть зберігати зовнішній вигляд, змусивши забути про проблему.

Замовити зміцнення берега за доступною ціною

Зміцнення направлено на створення каркаса, який повторює форму дна біля берега, що забезпечить стійкість до стихій.

Існує кілька варіантів зміцнення берега, використовуючи такі матеріали:

 • габіони
 • дубові палі
 • залізобетонні плити
 • георешотка
 • гідро-бетон

Металеві прути – габіони, складають міцну конструкцію, яка утримує рівень берегової зони закріпленого місця, опираючись потужному течією.

Георешетка підходить для зміцнення берега менш бурхливих водних потоків на тривалий час. Може бути встановлена ​​на маленький приватний ставок, з метою оформлення невеликого живого куточка.

Як виконується берегоукріплення з гарантією?
Виконуємо зміцнення:

 • дубом (дубовим брусом)
 • бетоном
 • шпунтом ПВХ
 • габіонами

Укріплення берегів – завдання досить відповідальна і важлива для великих озер, як природного, так і штучного походження.

Останнім часом приватних будинків, ресторанів, баз відпочинку ставати все більше в Україні, тому зростає попит на зміцнення надійними конструкціями. При цьому важливо дотримуватися технологію виконання робіт – дозволяє зміцнити берегової схил на десятки років.

Які способи зміцнення берега вважаються більш популярними?

Як показує практика, в залежності від кліматичної зони, найчастіше замовляють роботи з використанням основного матеріалу – дуба, бетону, залізобетонних конструкцій.

 • Поширений метод зміцнення – це дубовими палями. Деревина дуба і модрини є найбільш міцною і стійкою до зовнішніх чинників з тривалим терміном служби. Розташовуються уздовж берега, шляхом вкопування довгих кілків в грунт.
 • Зміцнення берега габіонами – дозволяє витримати навантаження бурих річок. Являють собою каркас з міцного дроту, заповнений каменем, що підсилює ефект підтримки. Розташовуються уздовж берегів, з часом крізь їх простір проростають рослини, що доповнює зміцнює каркас.
 • Георешетка – ефективне берегоукріплення, підходить рівною і похилій формі укосів. Являє собою полотно з полімерного волокна, має осередки, заповнені грунтом і рослинами. Устеляючи дно, входить в синтез з кореневою системою надійно підтримуючи від обвалу.

Береукрепленіе фахівцями з великим досвідом

Кожен спосіб має свої переваги і особливості, необхідно застосовувати до конкретної місцевості.

 • Професійна консультація та дослідження дна допоможе вам визначитися з допустимим і надійним варіантом берегоукріплення.
 • Правильний підхід і сучасне обладнання зроблять свою справу. В результаті конструкція буде служити вам довгі роки без ризику обвалів і затоплення.

Чи готові розповісти про спектр наших послуг зміцнення берега Києві, надати необхідну консультацію вже зараз. Ціни за метр погонний після дзвінка. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті – точно знайдемо правильне рішення завдання.

Виїжджаємо в будь-яке місто України: Одеса, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Полтава.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56