Укріплення берегів

Берегоукріплення водойми будь-якої складності якісними матеріалами

Отримати консультацію
Укрепление берегов

Укріплення берегів – це послуга, яка дозволяє захистити берегову лінію водойми від впливу різного виду ерозії, а також надати гарний зовнішній вигляд. Фахівці компанії «Ліфт для катерів» виконають зміцнення берега дубом і бетоном в найкоротші терміни надійно і надовго.

Які переваги зміцнення берега фахівцями?
01
Завдяки укріпленню берега, підтримується належний стан водойми, запобігає руйнування берегової лінії. Це в свою чергу не псує загальну картину ландшафтного дизайну.
02
У процесі будівельних робіт використовується тільки якісна сировина таке як дуб і бетон. Дані матеріали ідеально підходять для всіх типів водоймою і здатні прослужити максимально тривалий час.
03
В процесі берегоукріплення, фахівцями використовуються передові методи робіт, які перевірені часом і досвідом. Це дозволяє уникати безлічі непередбачених ситуацій і додаткових витрат.
04
Фахівці компанії «Ліфт для катерів» здатні упорядкувати прибережну територію так, щоб вона гармонійно вписувалася і виглядала на тлі загального пейзажу території.
Укріплення берегової лінії водойми

Спеціалізована компанія «Ліфт для катерів» виконує укріплення берегів дубом, бетоном, шпунт в Україні. Замовити берегоукріплення згідно високим стандартам якості у фахівців з великим досвідом! Вже понад 10 років є лідерами гідротехнічних послуг.

Отримати консультацію, дізнатися всі можливі варіанти зміцнення, можна зателефонувавши за номером (067) 920-56-56.

Водоймище на власній ділянці – це дуже престижно і привабливо. Набуває неповторний вигляд, будь то штучний ставок або русло річки. З іншого боку, вода здатна впливати на стан грунту, піддає споруди знаходяться в цій області, певну небезпеку. Проблема полягає в її руйнуванні під різними природними впливами.

Як можна запобігти обвалу берега? Рішення полягає в сучасному методі захисту та благоустрою берегової зони, а саме – укріплення берегів якісними матеріалами.

Здавалося б, штучні озера та ставки не можуть завдати жодної шкоди території ділянки, оскільки їх стан не підпадає під вплив Місяця, частих приливів і відливів, а мешканці водного середовища зводяться до мікроорганізмів. Але не тут-то було, адже рівень води залежить від грунту і від елементарного догляду. Якщо невелике озеро на території залишити без догляду, то незабаром воно Замула, перетвориться в невелику калюжу з квітучої водою та іншими принадами.

Послуги по зміцненню берега сприяють підтримці водойми в рамках їх обсягу, дозволяють запобігти руйнуванню. Процес берегоукріплення актуальний скрізь, де прибережна лінія схильна до деформації.

У випадку з річками та озерами, які керуються велінням самої природи, берега здатні руйнуватися досить швидко, тому зміцнити їх – просто необхідність! Зруйнована різного типу ерозією – невигідний і малоприємний результат власнику, оскільки це псує картину загального ландшафту.

Зміцнюють споруди допоможуть уникнути руйнувань? Однозначно так, навіть більше – довгі роки буде зберігати зовнішній вигляд, змусивши забути про проблему.

Замовити зміцнення берега за доступною ціною

Яка спеціалізація liftdlyakaterov? Надаємо послуги зміцнення берегів в Києві і інших містах різними методами, кожен з яких здатний впоратися з проблемою руйнування від ерозії.

Зміцнення берегової лінії – процес спрямований на створення каркасу, який повторює форму дна біля берегів річки, ставка, що забезпечить стійкість до стихій.

Важливо, що зовнішній вигляд ландшафту не залишиться негарним – майстри здатні упорядкувати всю прибережну територію, щоб пейзаж виглядав органічно і досить естетично. Завжди поєднуємо із загальним ландшафтним дизайном.

Існує кілька варіантів зміцнення берега, використовуючи такі матеріали:

  • габіони
  • дубові палі
  • залізобетонні плити
  • георешотка
  • гідро-бетон

Металеві прути – габіони, складають міцну конструкцію, яка утримує рівень берегової зони закріпленого місця, опираючись навіть потужному течією.

Георешетка підходить для зміцнення берега менш бурхливих водних потоків і здатні служити тривалий час. Може бути встановлена ​​навіть на маленький приватний ставок, з метою оформлення невеликого живого куточка.

Який спосіб зміцнення найкраще вибрати? Розібратися в цьому питанні допоможуть фахівці «liftdlyakaterov». При оформленні заявки, зробити оцінку складності роботи – виїжджаємо на об’єкт!

Як виконується берегоукріплення з гарантією?

Надійно зміцнюємо:

  • дубом (дубовим брусом)
  • бетоном
  • шпунтом ПВХ
  • габіонами

Укріплення берегів – процес досить відповідальний і важливий для великих озер, як природного, так і штучного походження.

Останнім часом приватних будинків, ресторанів, баз відпочинку ставати все більше в Україні, тому зростає попит на зміцнення надійними конструкціями. При цьому важливо дотримуватися технологію виконання робіт і правильно підбирати метод – такий підхід дозволяє зміцнити надійно і на десятки років.

Є кілька варіантів і технологій виконання робіт в залежності від бажаного результату, а також з огляду на ціну за погонний метр.

Які способи укріплення берега вважаються найбільш популярними?

Як показує практика, в залежності від кліматичної зони, найчастіше замовляють роботи з використанням основного матеріалу – дуба, бетону, залізобетонних конструкцій.

Найбільш поширений метод зміцнення, що органічно виглядає, як в рамках приватних володінь, так і у великих водойм – це дубовими палями. Деревина дуба і модрини є найбільш міцною і стійкою до зовнішніх чинників з тривалим терміном служби.Располагаются уздовж берега, шляхом вкопування довгих кілків в грунт. Висота над водою підбирається в залежності від поточної глибини і бажаного зовнішнього результату.
Зміцнення берега габіонами – більш сучасний і надійний метод, здатний витримати навантаження навіть бурих річок. Являють собою каркас з міцного дроту, заповнений каменем, що підсилює ефект підтримки. Розташовуються уздовж берегів, з часом крізь їх простір проростають рослини, що додатково та орган

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56