Що одягнути для відпочинку на яхті?

Вітрильний спорт і прогулянки на яхті – завидне проведення часу, повне насолоди і екстриму. Близьким до даної діяльності людям важко об’єктивно сказати наскільки захоплюючим буде вихід вплав навіть в невелику водойму. Новачка ж гарантовано море вражень вже в перші хвилини поїздки і незабутні спогади на все життя.

Что одеть для отдыха на яхте

В Україні таким спортом можна зайнятися в межах Дніпра, ось тільки потрібно завчасно підготуватися. Вітрильний спорт здається легким і блаженним з берега, але керувати вітрилом іноді виявляється не так-то просто. І якщо з технікою вас обов’язково ознайомлять і застережуть від помилок, то про зовнішній вигляд вам потрібно буде подбати самостійно.

Немає сенсу відразу ж бігти в магазин за повним комплектом одягу яхтсмена. Правила правилами, але вам потрібно вивчити тонкощі, і ви інтуїтивно зрозумієте в чому потребуєте. А поки ви будете робити перші кроки, збираючись на яхту, ось вам кілька практичних порад з підбору одягу.

Пішим викрити перше і часта помилка – потрібна бавовняна одяг. Цей матеріал хороший для повсякденного носіння, але ніяк не підійде для вологого і легковажного водного простору. Якщо ви спітнієте, бавовна вбере всю вологу і швидко охолоне, чому ваше тіло може відчувати дискомфорт. Крім того, не сподівайтеся вийти сухим з ​​води – ви намокнете від легких хвиль і бризу, тому відкладайте натуральна бавовна в сторону.

Ідеально підійде фліс – синтетичне матеріал, який знають всі спортсмени. Він не здатний вбирати вологу, а тому захистить вас від почуття мокрою спини. Крім того, матеріал м’який і приємний до тіла. Навіть якщо ви його замочіть, він швидко висохне.

Друге золоте правило – це багатошаровість. Даний яхтинг тренд пов’язаний з надмірними вітрами і можливістю замерзнути. Так-так, таких шансів набагато більше, ніж вам здається. Ну а позбутися від зайвого одягу при необхідності ви завжди встигнете.

Третя перевага наявності декількох шарів – це захист від сонячних променів. Попадання сонця на шкіру підсилює свій ефект при сильних вітрах, тому незахищені ділянки шкіри обгорят дуже швидко.

Подбайте і про такий аксесуар, як окуляри. З темними лінзами і зручною посадкою, вони захистять ваші очі і принесуть чимало комфорту – вам потрібен відкритий огляд і насолоду під час поїздки. Чи не правда?

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56