Як вибрати катер?

Рішення придбати власне судно – це ґрунтовний вчинок, який говорить про вашому прагненні до високого рівня добробуту і його наявність. Незважаючи на різношерстність цілей використання плаваючих засобів, вибір повинен бути орієнтований на якість і довговічність.
Критерії вибору судна грунтуються на призначення, розмірі, плануванні катера. Безумовно, ціновий діапазон представлених на ринку примірників, лежить в рамках від мінімального до воістину захмарного.

Как выбрать катер

Як правильно вибрати розмір катера?

  • Моторні човни – це маломірні судна з підвісним мотором. Їх використання спостерігається як в комерційних та особистих цілях, так і для організації групових виїздів, морських прогулянок і риболовлі. Дрібні судна, природно, не оснащені каютами, але можуть мати різні пристосування для збільшення комфорту. Маломірними суднами вважаються плаваючі транспортні засоби до 20 метрів в довжину, управління якими надається всім, хто проходить базове короткострокове навчання.
  • Катери – також відносяться до маломірних типу судна, але вже можуть мати каюти. Двигун передбачається стаціонарний, але в деяких випадках його замінює підвісний мотор. Таке судно можна використовувати для туристичних прогулянок, вміщуючи на борту до 10 осіб.
  • Яхти – це судна з виключно стаціонарної моторної системою. Цей вид плаваючих засобів відрізняється умовами підвищеного комфорту і має на увазі можливість водних прогулянок на тривалі дистанції. На моторній яхті можна здійснювати виїзди на кілька днів і мешкати на борту під час подорожі. Яхти мають різну комплектацію – від звичайнісінької до унікальної і видатної.

Яке буде призначення катера?

Риболовля. Для такого невимушеного проведення часу підходять відкриті судна довжиною від 4 метрів. Їх функціонал обмежується різними власниками і пристосуваннями для риболовлі, а також необхідний зручний підхід до човна з усіх боків. Каюти і санвузли тут не розташовуються через відсутність необхідності.

Сімейний відпочинок і спорт. Катери для занять спортом на увазі активне проведення часу, в тому числі за межами лайнера. В даному судні обов’язково передбачені відкриті майданчики для прийняття сонячних ванн. Обов’язково також наявність місць для зберігання спортивного спорядження – водних лиж, вейкборда і інших снастей для водного спорту. Сімейний відпочинок на яхті такого типу має на увазі трохи інше наповнення, з ухилом на комфортабельність. У каюті яхти для сімейного відпочинку завжди обладнані кілька спальних місць і обов’язкова наявність санвузла.

Круїз. Лайнери для тривалих поїздок на воді мають досить високі вимоги: надійне технічне обладнання, функціональну комплектацію і універсальне наповнення. Круїзні катери представлені в розмірах від 10 до 20 метрів, тут варто звернути увагу на провідних виробників, таких як Італія, Голландія і Скандинавія.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56