Які переваги будівництва будинку на воді?

Житло на воді досить незвичайно для мешканців сучасних великих міст, але дана традиція ще не вмерла з часів великого переселення народів. Багато вибирали в якості будинку місця, наближені до води, а деякі і зовсім перебиралися в плавучі об’єкти, які вирішували питання з переміщенням, і гарантували певний рівень безпеки.

преимущества строительства дома на воде

Які переваги плаваючих будинків?

  • Конструкція. Незважаючи на те, що зовні будинку можуть бути схожими на ті, які розташовуються на суші, їх будова принципово відрізняється. Головною особливістю є гарантія міцності і витривалості, тому зводиться міцний каркас, встановлюється теплоізоляція з урахуванням проникності парів і витримування високого рівня вологості. Зовнішнє оформлення можна максимально адаптувати під бажане, а ось основний каркас будинку повинен відповідати всім вимогам.
  • Фундамент. Оскільки будинок на воді не закріплений за певною територією, йому необхідно плавуче підставу, здатне витримати всю конструкцію будинку і додаткову вагу. В якості такого матеріалу використовуються понтонні модулі, їх перевага в малій вазі і здатності триматися на плаву. Заповнені пінопластом понтонні конструкції невразливі під дією води і вологи, біологічно інертні, мають довгий термін служби.
  • Мобільність. Будинок на воді може пересуватися по площі води при відсутності повної фіксації до берегової лінії. Це можливо за допомогою буксира або човнового мотора, а тому при бажанні можна в будь-який час змінити місце проживання. Будинок на воді підійде як для проживання, так і для виїзного відпочинку, можна змінювати пейзажі за вікном і спостерігати за красою природи.
  • Нові можливості. Зареєструвавши будинок на воді в якості плаваючого засобу, ви більше не маєте обмежень свободи переміщення по всій території водойм. Це дозволяє вирушати в подорожі на будь-які дистанції і відкривати раніше неможливі заняття – риболовля, купання, прогулянки на воді і споглядання куточків землі, до яких немає доступу для мешканців суші
Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56