Гвинтовий фундамент для будівництва на воді

Будівництво плаваючих будинків, пірсів та інших об’єктів не є важким проектом для реалізації на сьогодні. Існує безліч організацій, які професійно займаються будівництвом будинків на воді, понтонних конструкцій і пірсів для катерів. Але для повної поінформованості та довіри в руки майстрами своєї ділянки, варто знати загальні поняття на тему водних споруд.

Для чого застосовується гвинтовий фундамент?

Якщо ви вирішили встановити пірс поруч з водним ділянкою, можна вибирати серед плаваючих і стаціонарних об’єктів. Практичними і більш надійними є другі – по ним можна вільно пересуватися, засмагати, проводити риболовлю немов з берега, і навіть збиратися великою компанією для відпочинку. Встановлюються такі пірси для катерів часто на основі гвинтових паль. Ця конструкція являє собою закріплені за грунтом дерев’яні палі, які міцно тримаються в будь-якому грунті завдяки лопатей на нижній частині дерев’яних блоків.
Винтовой фундамент

Перевага гвинтового фундаменту для пірсу – це можливість установки на будь-якому вигляді грунту, але це не усуває необхідності попереднього його вивчення. Вдосконалений варіант пірсу має регулятори висоти, щоб при зміні рівня води була можливість використання причалу.

Найкращим часом для установки пірсу на гвинтових паля є зима, коли водойма покритий товстим шаром льодової кори. Це спрощує процес вивчення грунту за допомогою того, що проробляє лунок в товщі льоду. Також відсутність води спрощує монтаж самих паль, для який проробляються отвори. Загальна конструкція здатна доповнюватися і вдосконалюватися протягом усього терміну використання – зміцнення окремих ділянок та встановлення опор проводиться без розбору всієї конструкції.

Щоб пірс зберігав привабливий вигляд протягом усього терміну експлуатації, в якості опорних паль краще використовувати натуральне дерево – сосна, дуб, модрина. Зношування таких матеріалів найменш помітно, а зберегти їх зовнішній вигляд допоможуть антисептичні склади, якими потрібно обробляти дерев’яну поверхню кожні кілька років.

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56