Виставки яхт 2019

За доброю традицією справжнім поціновувачам щорічно трапляється нагода побувати на виставках яхт в різних містах. Там демонструються видатні моделі воднотранспортних коштів, новинки сезонів і створюється просто чудове шоу.

Серед найближчих подій в світі судно плавальних апаратів відбудуться три виставки в рамках Європи: в Каннах, Генуї і Монако. Сезон Європейських виставок яхт в 2018 році припадає на вересень – кожна з них пропонує унікальну організацію і повагу давніх традицій, що склалися ще й біля витоків заходів.

Виставка яхт Festival de la Plaisance

Одне з численних заходів в Каннах, організоване для феєричного яхт-шоу. Проходити подія буде 6 – 11 вересня, публіці представлять лідируючі моделі яхт для активного відпочинку на воді, розкажуть про технічні новинки і запропонують зробити незабутній тест-драйв.

Выставка яхт Festival de la Plaisance

Виставка яхт Monaco Yacht Show

Друге, не менш захоплююча подія, яка пройде з 28 вересня по 1 жовтня в порту Монако. Подія буде охоплено духом професіоналізму, оскільки увагу на виставці приділяється катерам класу люкс. На огляд представляються супер яхти і мега яхти довжиною від 25 метрів.

Справжні цінителі водоплавних об’єктів очікують події з нетерпінням, бажаючи ознайомитися з гігантами яхтової індустрії. В рамках організованого проекту можна буде зробити вигідні придбання, проводити зустрічі і знаходити нові контакти з професійними дизайнерами, суднобудівниками і діловими спонсорами яхтового шоу.

Виставка яхт Genoa International Boat Show

Захоплююча подорож у світ водних видів спорту. Подія призначено на вересень 2019, а рамках якого буде проведено багато показів, майстер-класів, конференцій і тест-драйвів. Виставка в порте Генуя відрізняється своїми масштабами – величезна площа, кілька павільйонів і більше 400 катерів з можливістю випробування.

За 55 років подія знайшло багато прихильників, які прагнуть щорічно дістатися до центру яхтового шоу, щоб дізнатися новинки в світі активного спорту і відпочинку. Більше інформації на нашому сайті

Потрібнаконсультація?

Отримати консультацію по підбору підйомника для катера і зробити замовлення можна за телефоном:

067 920 56 56